معرفی باشگاه سرمایه گذاران برتر

باشگاه سرمایه ‌گذاران برتر به دانشجویان فارغ التحصیل دوره‌های سرمایه گذار برتر ،استراتژی برتر و عنصر پنجم کمک می‌کند تا یاد‌گیری خود را تثبیت کنند و نکات معاملاتی را از طریق ارسال تحلیل به صورت عملی بیاموزند.

باشگاه، شامل بخش‌های متنوعی است که شما را سرشار از انگیزه برای پیشرفت بیشتر و یادگیری بهتر می‌سازد. اگر دوره‌های مختلف را گذرانده باشید، می دانید اصل یادگیری از طریق تجربه در بازار اتفاق می‌افتد بنابراین از اهمیت وجود یک راهنما پس از دوره، برای رفع اشکال آگاه هستید .

 

دیگر کافی است!! وقت آن است که به یک معامله‌گر میلیون دلاری تبدیل شوید!

یک معامله‌گر میلیون دلاری می داند، یادگیری مداوم از اشتباهاتش، اولین شرط برای موفقیت در زمینه‌ای است که در آن فعالیت می‌کند! در  باشگاه سرمایه‌گذاران برتر امکان بررسی اشتباهات خود و دیگر افراد را دارید و این فرصت برای شما فراهم میشود تا با درس گرفتن، اشتباهات را کمتر تکرار کنید.

اما
تصحیح اشتباهات تحلیلی کار آسانی نیست!

اگر خودتان به تنهایی بخواهید این کار را انجام بدهید شاید به ماه‌ها تلاش و پشتکار نیاز داشته باشید اما با همراهی یک مدرس حرفه‌ای و یک پشتیبان مجرب میتوانید این مسیر را با صد برابر سرعت طی کنید.

در طول دوره هر جلسه دقیقا آموزش می‌دهیم چه کارهایی انجام دهید و تا هفته بعد فرصت دارید موارد گفته شده را اجرا کنید و اگر به سوال یا مشکلی برخوردید در جلسه بعد آن را رفع خواهیم کرد. این فرصت را از دست ندهید.

 

اگر دوره استراتژی برتر یا سرمایه گذار برتر را گذرانده اید….

زمانی که در دوره شرکت می‌کردید، متوجه تفاوت این دوره‌ها از نظر کیفیت آموزش و خدمات با دوره‌های مشابه شدید. الان که این دوره‌ها را گذرانده‌اید، بهترین روش تبدیل به معامله‌گر میلیون دلاری شدن استفاده از خدمات بی‌نظیر باشگاه سرمایه‌گذاران برتر است. عضویت این باشگاه خاص همچنین باعث می‌شود، از سیگنال خرید دیگر افراد استفاده کنید و در مسیر پیشرفت پرتفوی معاملاتی خود بهتر عمل کنید.

از رویای من تا واقعیتی برای تو!

 

من حامد مصدقیان هستم! از ابتدای مسیر هفده ساله معامله‌گری تا به امروز درگیر چالش‌های زیادی در زمینه آموزش در این حوزه بوده‌ام. در زمانه‌ای که دسترسی به اینترنت و منابع آموزشی بسیار محدود بود، سیر پیشرفت در فضایی که به آن علاقه داشتم همیشه دغدغه جدی برایم محسوب میشد.

پس تصمیم گرفتم قدمی بردارم ….

از شروع کار معامله‌گری تا به امروز، من آموزش ‌های متوع به زبان‌ های مختلف در انوع سبک ها دیده‌ام اما همیشه متوجه نبود یک عنصر آموزشی خاص در این حوزه بوده‌ام.

عنصری که میتواند به یادگیری بهتر در این کار کمک کند، چیزی که میتواند زندگی افراد را با تثبیت آموزش ها دگرگون کند، فکر میکنم با من هم نظر باشید که این عنصر تعامل و بررسی تحلیل یک فارغ التحصیل دوره پس از تکمیل آموزش ها است.

به من حق بدهید این رویای من باشد، رویایی که حاصل تلاش و تفکر شبانه روزی من برای کمک به دانشجویانم است؛ کمکی که خودم همیشه از آن بی‌بهره بوده ام، کمکی که اگر بود پر سرعت تر در مسیرم پیش میرفتم.

اما امروز رویای من برای دانشجویانم به واقعیتی تبدیل شد

باشگاه سرمایه گذاران برتر

نحوه کارکرد باشگاه سرمایه گذاران برتر:

عضویت در باشگاه سرمایه گذاران برتر تنها مختص فارغ التحصیلان دوره‌های سرمایه گذاران برتر، استراتژی برتر و عنصر پنجم است. باشگاه‌ سرمایه‌گذاران برتر دارای دسته‌بندی فوق العاده در هر بخش است که به دانشجو این امکان را میدهد که به سادگی از امکانات باشگاه استفاده کند.

فارغ التحصیلان میتوانند با ارسال عکس از تحلیل خود و توضیحات مربوطه، نظر استاد و پشتیبانان را راجع به تحلیل و معامله خود کسب کنند و از درستی یا نادرستی موارد مختلف در تحلیل خود آگاه شوند.

پاسخ به تحلیل ها بنا به نیاز دانشجو به صورت متنی یا ویدیویی  پاسخ داده خواهد.

 

حدود هزار نفر از فارغ التحصیلان تلاشگر دوره‌ها در باشگاه عضو هستند و از خدمات بی نظیر باشگاه استفاده می کنند.

بخش هایی از باشگاه سرمایه گذاران برتر

ارسال تحلیل

در این بخش فارغ التحصیلان امکان ارسال عکس و توضیحات تحلیل خود را به طور کامل دارند. در زیر هر بخش از ارسال تحلیل، امکان تعامل میان استاد و پشتیبان و دیگر افراد، به صورت ارسال نظرات وجود دارد.

تحلیل های تایید یا رد شده

استاد و پشتیبان دوره میتوانند پس از بررسی تحلیل، و پاسخگویی به تحلیل آن را رد یا تایید کنند. این کار کمک میکند افراد از نکاتی که توسط استاد و پشتیبان رد یا تایید شده است؛ آگاه شوند و اشتباهات را تکرار نکنند.

تحلیل های نکته دار

تحلیل های نکته‌دار همانطور که میدانید تحلیل و معامله، فضایی پر از خلاقیت و تنوع محسوب میشود؛ که دارای نکات ریز زیادی است. همین امر باعث شده بنا به تشخیص استاد یا پشتیبان، یک تحلیل در بخش تحلیل‌های نکته‌دار دسته بندی شود تا توجه ویژه‌ای به این مدل از تحلیل‌ها توسط اعضا صورت گیرد.

سیگنال خرید

این بخش منحصربه فردترین بخش باشگاه سرمایه‌گذاران برتر محسوب میشود. شعار همیشگی ما این بوده که ماهی آماده نگیر؛ بلکه ماهیگیری را یاد بگیر. در این بخش از باشگاه، میتوانید سیگنال‌های خرید پیشنهادی توسط ماهیگیران حرفه‌ای ما را مشاهده کنید. این بخش نه تنها به فارغ التحصیل کمک میکند شک خود نسبت به خرید یا عدم خرید را برطرف کند؛ بلکه کمک میکند دیگر اعضای باشگاه نیز با صرف کمترین زمان، موقعیت های مناسب خرید را شناسایی کنند.

لیست پرسش و پاسخ های طبقه بندی شده

پرسیدن پرسش از موارد مهم در یادگیری فعال و به تثبیت آموزش کمک میکند. عضویت در باشگاه این امکان را به افراد میدهد که علاوه بر ارسال تحلیل، امکان پرسش از هر مبحث را داشته باشند. پاسخ هر پرسش توسط استاد یا پشتیبان داده میشود. پرسش ها راجع مباحث به صورت طبقه بندی شده هستند تا منبعی استثنایی برای پیشرفت تمامی اعضا باشند.

تالار گفت و گو

در راستای آموزش و پیشرفت، تعامل و یافتن افراد همراه به پیشرفت بهتر در این مسیر کمک میکند. در باشگاه سرمایه ‌گذاران برتر محیطی فراهم ساختیم برای تعامل هدفمند میان افراد مستعد و حرفه‌ای که به بهترین روش میتوانند از آن استفاده کنند.

تالار جوایز

به منظور ترغیب بیشتر افراد به ارتقای سطح تحلیلی خود و تعامل بیشتر در محیط باشگاه، برای بخشی از فعالیت های انجام شده توسط آنها مجموعه‌ای از جوایز مشخص گردیده است که به صورت اتوماتیک به افراد تعلق میگیرد. اعضا با استفاده از این جوایز میتوانند ار خدمات بیشتر استفاده کنند و به یک شکارچی چیره‌دست در بازارهای مالی تبدیل شوند.

مسابقات

رقابت در محیط سالم نه تنها باعث تشویق افراد به تلاش بیشتر میشود؛ بلکه کمک میکند نقاط قوت و ضعف خود را بهتر و بیشتر بشناسند و در راستای بهبود آن قدم بردارند. برگزاری مسابقات میان دانشجویان و فارغ التحصیلان فعال به آنها امید و خودشناسی بهتری در زمینه شغلیشان میدهد؛ که باعث شکوفایی هرچه بیشتر آنها میشود.

دنبال کردن افراد

این امکان از ویژگی‌های بی همتا در باشگاه سرمایه‌گذاران برتر محسوب میشود که با استفاده از آن میتوان از تحلیل های افراد دنبال شده بلافاصله مطلع شد. همچنین دنبال کردن افراد باعث دسترسی سریع‌تر به تحلیل افراد مدنظر میشود و در وقت افراد برای استفاده از باشگاه صرفه جویی میشود.

ذخیره سازی تحلیل ها

با توجه به تعداد بالای اعضا و تحلیل های ارسالی، ذخیره تحلیل مورد نظر به هر یک از اعضا این امکان را میدهد که در میان تعداد بالای تحلیل گم نشوند و آنها را ذخیره کرده تا در صورت نیاز به بررسی مجدد آن بپردازند.

سوالات متداول

ارسال تحلیل به صورت ارسال عکس و نوشتن توضیحات مربوط به هر تحلیل امکان پذیر است.

بله، در اعضای باشگاه این قابلیت را دارند که سوالات مختلف خود را راجع به مباحث بپرسند؛ این سوالات به صورت طبقه بندی شده در اختیار دیگر اعضای باشگاه نیز قرار میگیرد.

پاسخ به تحلیل‌ها و سوالات توسط استاد و پشتیبانان دوره صورت میگیرد.

پاسخ تحلیل ها به صورت متنی و یا ویدیویی بنا به نیاز دانشجو صورت میگیرد.

خیر، باشگاه سرمایه‌گذاران برتر از خدمات استثنایی دوره ها محسوب میشود که تنها ویژه فارغ التحصیلان است.

خیر، برای دانشجویان دوره سرمایه گذار برتر 2 ماه و برای دانشجویان دوره‌های استراتژی برتر و عنصر پنجم 3 ماه امکان ارسال تحلیل در نظر گرفته شده است.

بله، مشاهده و بررسی تحلیل‌ها و خدمات کلی باشگاه به جز ارسال تحلیل، برای افراد به صورت دائمی است.

بله، چنانچه دانشجویی به مهلت بیشتری برای ارسال تحلیل نیاز داشته باشد می‌تواند با خرید افزونه پشتیبانی، میتواند به مدت 2 ماه در باشگاه سرمایه گذاران برتر تحلیل ارسال کند.

بله، علاوه بر وجود یک تالار گفت‌ و گوی هدفمند در باشگاه، امکان تعامل دانشجویان با یکدیگر زیر تحلیل های ارسالی به صورت نوشتن نظرات وجود دارد.