اندیکاتور دی تی اسیلاتور

DT Oscillator

()

این اندیکاتور اولین بار توسط آقای رابرت ماینر ( یکی از معامله گران حرفه ای و قدیمی تکنیکال ) از ترکیب ۲ اندیکاتور محبوب RSI و Sochastic با نام StochasticRSI همراه با نرم افزار داینامیک تریدر به جهانیان معرفی شد که بعدها نامش به DT Osilator تغییر پیدا کرد.
این اندیکاتور از ۲ خط تشکل شده که منطقه اکسترمم یا حساس خرید و حساس فروش را بوجود می آورند. تنظیمات این اندیکاتور شامل ۴ عدد است که اولین بار آقای ماینر این تنظیمات رو بر اساس سطوح فیبوناچی تنظیم می کرد ولی بعدها به این نتیجه رسید که با مساوی قرار دادن دو عدد آخر می تواند به دقت بالاتری برسد.
در استراتژی ماینر از این اندیکاتور در استراتژی خروج و گرفتن تریگر سریع در سطوح معتبر استفاده می شود. در تکنیک های دیگر هم از این اندیکاتور استفاده هایی می شود.
این اندیکتور در بازار بورس تهران نیز کم و بیش قابل استفاده می باشد ولی در بازارها عمیق بسیار پر کاربرد تر است.


Notice: Undefined index: text_login in /home/mosaddeg/domains/mosaddeghian.com/public_html/wp-content/plugins/wueen/functions/utils.php on line 0

Notice: Undefined index: text_purchase in /home/mosaddeg/domains/mosaddeghian.com/public_html/wp-content/plugins/wueen/functions/utils.php on line 0

Notice: Undefined index: purchased in /home/mosaddeg/domains/mosaddeghian.com/public_html/wp-content/plugins/woodigi/classes/Shortcodes/SecureShortcode.php on line 0

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا

10 دیدگاه برای “DT Oscillator

 1. Mahyar Mehralian گفته:

  خوب اعدادي كه مناسب اين انديكاترو هست رو مي فرمودين
  يا اين كه اگر با اعدادي كه مشخص شده از قبل انتخاب مي كنيم و برخورد هاي زيادي رو ميبينيم اعداد ديگري رو ميشه پيدا كرد؟
  كه بتونيم به سطوح درست دست پيدا كنيم

  • حامد مصدقیان گفته:

   برای بهره گیری از این اندیکاتور کتاب بهترین استراتژی های معاملاتی با بیشترین شانس موفقیت ، نوشته رابرت ماینر را مطالعه بفرمایید.
   البته در آینده ان شاالله توضیحات نحوه بکارگیری این اندیکاتور در همین صفحه قرار خواهد گرفت

 2. مهدی اسدی گفته:

  سلام این اندیکاتور در متاتریدر هم جواب میدهد؟ و برای افزودن باید مثل اندیکاتور های دیگر عمل کرد؟

 3. حسین ابوطالب گفته:

  با سلام و درود
  این dt-osilator با پسوند mq5 روی مفید تریدر جواب نداد و این اندیکاتور را از یک سایت دیگه با پسوند ex5 دانلود کردم و در مفید تریدر جواب داد.
  لطفا بررسی نمایید.
  سپاس

دیدگاهتان را بنویسید